A miał być taki trwały… – czyli niedoskonały manicure. Naprawa paznokci hybrydowych Katowice. Pochłaniacz pyłu do paznokci

Paznokcie hybrydowe są usługą, o którą panie chętnie dopytują w salonach kosmetycznych, niezależnie od tego, czy są to Katowice czy Sanok, czy jeszcze inne miasto. Nie powinno to zresztą dziwić, bo metoda ta pozwala na uzyskanie efektu eleganckich, jak gdyby wilgotnych, dopiero co świeżo pomalowanych paznokci. Kolor jest trwały i nie odpryskuje, a wszystko to wynika z nałożenia na płytkę paznokciową specjalnej mieszanki zwykłego lakieru barwiącego i specjalistycznego żelu. Poszczególne warstwy tej mieszanki osuszane są za pomocą lampy UV. Podczas zabiegu używany jest także pochłaniacz pyłu do paznokci, który pozwala na bieżąco pozbywać się pyłu, powstającego podczas piłowania pazurków.

Mimo niewątpliwej trwałości tej metody zdarza się, że niestety, hybryda potrafi pęknąć, np. wskutek jakiegoś urazu mechanicznego, uderzenia o coś. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak szybka naprawa paznokci hybrydowych, inaczej szybko dojść może do całkowitego odpadnięcia warstwy lakierowo-żelowej. Oczywiście, jeśli do uszkodzenia doszło w efekcie nieprawidłowego wykonania usługi, jak najbardziej należy domagać się poprawy manicure w ramach reklamacji.

 

You may also like...