Gra lotto – którą wybrać?

Wiele osób nie wie o tym, że w dzisiejszych czasach Totalizator Sportowy oferuje znacznie większy wybór gier, niż kilkanaście lat temu. Dlatego też warto dowiedzieć się, na którą z nich można się zdecydować.
Jedną z bardziej znanych gier jest Duży lotek. Jednak wiele osób uważa, że obstawianie numerów w przypadku tej gry jest opłacalne tylko w momencie wystąpienia tak zwanej kumulacji, gdy wysokość wygranej pierwszego stopnia może wynieść nawet kilkanaście milionów złotych. Losowanie dużego lotka odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę wieczorem.

 

Losowania można oglądać w telewizji lub w internecie. Należy jednak pamiętać, że informacja o tym, czy w konkretnym losowaniu padła główna wygrana podawana jest znacznie później, niż przebieg losowania. Pomimo atrakcyjności gry Duży lotek wiele osób woli jednak gry, w przypadku których losowanie odbywa się codziennie.
Do takich gier zaliczają się między innymi mini lotto, multi multi oraz ekstra pensja. W przypadku tych gier prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia jest wyższe niż w przypadku Dużego lotka, jednak pula jest niższa.

You may also like...