Oksford? Cambridge?

Czy Twoim marzeniem jest Cambridge? A może Oksford? Najstarsze, jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Jesteś gotowy w daleką podróż, w nieznane. Bez znajomych, osób bliskich, a co ważne w obcym języku. Świat jest obecnie dostępny dla każdego, jednak czy wszyscy podejmą często tak radykalną decyzję.

Wiele osób często próbuje swoich sił, jednak przy natłoku różnych obowiązków ze swoich planów rezygnuje. Ale czy nie chciałbyś poczuć atmosfery panującej na Oksfordzie? Co potrzebujesz? Na pewno bardzo dobrze zdany egzamin IELTS. Czy Twój angielski jest na tyle dobry, by certyfikat potwierdził świetną znajomość języka angielskiego?

Twoja odpowiedź brzmi tak? To pierwszy krok do sukcesu. Wyszukując miejsca, gdzie można napisać test warto rozejrzeć się w internecie. Pomocne będzie na pewno hasło wpisywane w wyszukiwarkę jak Ielts Warszawa, chociaż to niejedyne miasto, które oferuje otrzymanie certyfikatu. Rozejrzyj się, nie warto szukać daleko, długa droga i stres mogą spowodować zmęczenie, które będzie miało wpływ na wynik końcowy egzaminu.
Nie zwlekaj, terminy są ograniczone.

You may also like...